Zaopatrzenie biur

Sprzęt biurowy nie pracuje sam z siebie. Na bieżąco należy uzupełniać podstawowe materiały eksploatacyjne. Dla kserokopiarek i drukarek będą to tusze i tonery. W odpowiednią ilość tuszu musimy zaopatrzyć będące na wyposażeniu biura drukarki atramentowe.

Drukarki atramentowe

Zwykle nie ma ich wiele. Więcej będziemy potrzebowali tonerów, bez których nie obędą się kserokopiarki i drukarki laserowe. To właśnie ten tym sprzętu, z uwagi na swoją wydajność, jest w biurach częściej spotykany. Choć drukarki atramentowe wciąż się trafiają. Będziemy więc potrzebować tuszów i tonerów. Ile? To już zależy od tego ile drukujemy.

Tusze i tonery

Jeśli nasze kserokopiarki i drukarki laserowe, a także drukarki atramentowe pracują bez wytchnienia to tusze i tonery będziemy zmuszeni uzupełniać całkiem często. Ale chyba nie ma co się za bardzo martwić. Skoro schodzi tyle tuszy i tonerów, to chyba znaczy, że interes się dobrze kręci. Każda działalność ma przecież swoje koszta i choć biuro pochłania ich stosunkowo niewiele, to jednak trochę gotówki trzeba mieć w zanadrzu.

bookslandia.net.pl

Redakcja programcp.org.pl