Strona główna
Firma
Tutaj jesteś

Informację i współpraca z firmą przewozową DHL

8 maja 2020

DHL jako popularna firma która rzuca się codziennie w Nasze otoczenie, Swoje początki miała dosyć trudne jak i postępy nie były natychmiastowo zadowalające, a porównując dzisiejsze czasy? Gdzie nie spojrzymy tam widzimy żółty samochód dostawczy co świadczy tylko o tym jak prawidłowo nabrał popularności słynny DHL.

Historia DHL-u

Na samym początku firma została założona w 1969 roku przez trzech członków: Adriana Dalseya, Larrego Hillbloma jak i również Roberta Lynna. Z samych początków firma trzymała się transportem z kontynentów rodzinnych Stanów Zjednoczonych do Hawajów, a dopiero po 29 latach od założenia firmy rozpoczął się proces wykupu przez słynne Deutsche Post, a współpracę w Polsce rozpoczęto w 2003 roku wraz ze spółką Servisco.

Postęp firmy

Sugerując się starszymi latami gdzie DHL nie był aż tak znany tak dzisiaj już posiada 325 tysięcy osób zatrudnionych, a zbiegiem czasu od 1 Stycznia 2019 roku John Pearson przejął pałeczkę jako Prezes zarządu. Zaskoczeniem jest również tempo w jakim rozwinięte zostały własne linie lotnicze przewożące różne ładunki, a Ich siedziby znajdują się w Lipsku jak i Wielkiej Brytanii przemieszczając się słynnymi Boeing 757.

Ceny i Współpraca

Ogromną zaletą jest cena, jaką oferuje Nam DHL zaczynając od świetnie lekkiej paczki maksymalnie do 1 kilograma zapłacimy 16.90 złotych, za taką do 10 kilogramów cena wzrośnie do 19.90 złotych, oczywiście im cięższa tym cena będzie podchodziła do góry, lecz nie jakoś tragicznie gdyż za paczkę do 31 kilogramów zapłacimy 29.90 złotych. Istnieje też paczka terminowa gdzie mamy wybór odbioru paczki w tygodniu do godziny maksymalnie 12:00, lub gdy pracujemy do późna możemy ustawić odbiór od 18:00 do 22:00 i najlepszym atutem jest nawet odbiór w sobotę! A koszt takiej paczki wynosi już 39.90 złotych. Jeżeli chodzi o współpracę, najchętniej poszukiwanych jest na stanowisko kierowcy z posiadanym prawem jazdy kategorii B, jak i na stanowisko magazyniera. Jakie są prawdopodobne zarobki na takich stanowiskach? Jako kierowca możemy zarobić od 2800 złotych do 3500 złotych brutto, lecz wszystko również zależy od chęci i starań by dostać premię jaką oferują firmy przewozowe. Magazynier natomiast może zarobić 2800 złotych brutto doliczając miesięczną premię jakościową do 1000 złotych brutto.

speedycja.cm.pl

Redakcja programcp.org.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie budownictwo, ekologia, finanse i biznes spotykają się, by dostarczyć Ci kompleksowej wiedzy i inspiracji związanej z rozwojem zrównoważonej przyszłości! Jesteśmy miejscem, gdzie artykuły o innowacyjnych projektach budowlanych, praktyczne porady ekologiczne oraz analizy finansowe tworzą bazę wiedzy dla wszystkich zainteresowanych budownictwem i biznesem.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Czym się różni ornat od stuły
Magazyn do wynajęcia w Łodzi
Filtry paliwa

Jesteś zainteresowany reklamą?

Filtry paliwa